Menu
Sepetiniz

Yedek Parçalar

Marka: Spring Water
İnternetten su arıtma cihazı satışı konusunda ilk firma olan ve TSE tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesine (TSE-HYB Belge Numaramız: 35HYB5621) sahip firmamız, Türkiye’nin 81 ilinde su arıtma cihazlarının satışı, servisi, yedek parça temini, periy..
900,00TL
Marka: Spring Water
Mutfak tezgahınızın zarar görmemesini istiyorsanız su arıtma cihazı satın alırken her defasında tezgahınız delineceğinden vazgeçiyorsanız bu ürün tam size göre.Sıcak, soğuk ve arıtılmış suyu bir arada kullanmanızı sağlayan bu mükemmel alete sahip olmak için tek yapmanız gereken şey satın al ..
1.250,00TL
Marka: Spring Water
Sebil Bağlantı Aparatı Su arıtma cihazından mevcut sebile paralel bağlantı çekilerek hem su arıtma cihazı hemde sebilinizi kullanmaya yarayan aparattır..
600,00TL
Marka: Spring Water
İşletmenizde klorsuz kokusuz ve berrak su elde etmek için Spring Water Genel Arıtım SistemİMONTAJ AYRICA ÜCRETLENDİRİLİR. 1) Spring 5 Mikron Sediment FiltreŞebeke suyunun girdiği ilk filtredir. 5 mikronluk gözenekleri sayesinde sudaki tortu, pas, yosun, gibi suyun içinde askıda bulunan 5 mikron ..
2.000,00TL
Marka: Spring Water
**MONTAJ HİZMETİ FİYATA DAHİL DEĞİLDİR**Yakınlarınızda bulunan su tesisatcısından kurulum ile alakalı destek alabilirsiniz. Ürünün kurulumu ile alakalı olarak tesisatçıya watsap üzerinden yönlendirme sağlayabiliriz. Spring water 3 lü bina girişi su arıtma içerinde bulunan özel filtreler sayesinde si..
1.750,00TL
Marka: Spring Water
Spring Water Duş FiltresiEskiler bilirler şampuanın olmadığı zamanlarda büyük annelerimiz saçlarını yıkadıkları suyun içine bir miktar kül dökerlerdi son kez saçlarını külle yumuşatılmış su ile durularlardı . Hele hele bu meşe ağacının külü olursa ipeksi saçlara sahip olurlardı. Eskilerin bu tekniği..
200,00TL
Marka: Spring Water
Spring Water Duş Filtresi Yedek MalzemesiEskiler bilirler şampuanın olmadığı zamanlarda büyük annelerimiz saçlarını yıkadıkları suyun içine bir miktar kül dökerlerdi son kez saçlarını külle yumuşatılmış su ile durularlardı . Hele hele bu meşe ağacının külü olursa ipeksi saçlara sahip olurlardı..
49,00TL
Marka: Spring Water
Su arıtma cihazları 4-10 bar arası bir su basıncına ihtiyaç duyar. Bu koşullar sağlanmazsa cihazın pompalı hale getirilmesi gerekmektedir. Eğer şebeke basınıcı düşükse pompa setini satın alabilirsiniz.EĞER ŞEBEKE BASINCI İLE İLGİLİ TEREDDÜT YAŞARSANIZ WHATSAPP İLE BİZE MUSLUĞUNUZDAN AKAN SUYUN VİDEO..
600,00TL
Marka: Spring Water
ÜRÜNÜMÜZ KOMBİ GİRİŞİNE, TEKNE, KARAVAN, ÇAY KAZANI GİBİ TÜKETİM MİKTARININ FAZLA OLMADIĞI DAR YERLER DÜŞÜNÜLEREK ÜRETİLMİŞTİR. NEDEN SPRING WATER ?ÇÜNKÜ ÜRÜNÜMÜZ DEBİ KONTROLLÜ VALF SİSTEMİNE SAHİPTİR. BU SAYEDE İÇİNDEN GEÇEN SUYU HESAPLAYARAK İSTENEN TONAJA ULAŞTIĞINDA SİSTEM GECE SAATLERİNDE ..
12.500,00TL
Marka: Spring Water
Spring Water Ozon Jenerator - 300 m2 ye kadar destekler.Evinizde yada iş yerinizde otobilinizde  mutfağınız gibi bütün mekanlarda bütün kokuları bakterileri yok eder. 5 dakika  çalıştırmanız yeterlidir...
2.750,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)