Menu
Sepetiniz

Yedek Parçalar

Marka: Spring Water
**MONTAJ HİZMETİ FİYATA DAHİL DEĞİLDİR**Yakınlarınızda bulunan su tesisatcısından kurulum ile alakalı destek alabilirsiniz. Ürünün kurulumu ile alakalı olarak tesisatçıya watsap üzerinden yönlendirme sağlayabiliriz. Spring water 3 lü bina girişi su arıtma içerinde bulunan özel filtreler sayesinde si..
999,00TL
Marka: Spring Water
İnternetten su arıtma cihazı satışı konusunda ilk firma olan ve TSE tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesine (TSE-HYB Belge Numaramız: 35HYB5621) sahip firmamız, Türkiye’nin 81 ilinde su arıtma cihazlarının satışı, servisi, yedek parça temini, periy..
900,00TL
3 Fonksiyonlu Musluk - Sıcak, Soğuk, Arıtma
Yeni Fırsat
Marka: Spring Water
Mutfak tezgahınızın zarar görmemesini istiyorsanız su arıtma cihazı satın alırken her defasında tezgahınız delineceğinden vazgeçiyorsanız bu ürün tam size göre.Sıcak, soğuk ve arıtılmış suyu bir arada kullanmanızı sağlayan bu mükemmel alete sahip olmak için tek yapmanız gereken şey satın al ..
650,00TL
Sebil Bağlantı Aparatı
Yeni Fırsat
Marka: Spring Water
Sebil Bağlantı Aparatı Su arıtma cihazından mevcut sebile paralel bağlantı çekilerek hem su arıtma cihazı hemde sebilinizi kullanmaya yarayan aparattır..
200,00TL
Marka: Spring Water
İşletmenizde klorsuz kokusuz ve berrak su elde etmek için Spring Water Genel Arıtım SistemMONTAJ AYRICA ÜCRETLENDİRİLİR. 1) Spring 5 Mikron Sediment FiltreŞebeke suyunun girdiği ilk filtredir. 5 mikronluk gözenekleri sayesinde sudaki tortu, pas, yosun, gibi suyun içinde askıda bulunan 5 mikron ..
2.000,00TL
Spring Water Evsel Su Arıtma Cihaz Pompa Motor Seti
Yeni Fırsat
Marka: Spring Water
Su arıtma cihazları 4-10 bar arası bir su basıncına ihtiyaç duyar. Bu koşullar sağlanmazsa cihazın pompalı hale getirilmesi gerekmektedir. Eğer şebeke basınıcı düşükse pompa setini satın alabilirsiniz.EĞER ŞEBEKE BASINCI İLE İLGİLİ TEREDDÜT YAŞARSANIZ WHATSAPP İLE BİZE MUSLUĞUNUZDAN AKAN SUYUN VİDEO..
300,00TL
Marka: Spring Water
Spring Water Ozon Jenerator - 300 m2 ye kadar destekler.Evinizde yada iş yerinizde otobilinizde  mutfağınız gibi bütün mekanlarda bütün kokuları bakterileri yok eder. 5 dakika  çalıştırmanız yeterlidir...
2.499,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)