Menu
Sepetiniz

Spring Water

Marka: Spring Water
**MONTAJ HİZMETİ FİYATA DAHİL DEĞİLDİR**Yakınlarınızda bulunan su tesisatcısından kurulum ile alakalı destek alabilirsiniz. Ürünün kurulumu ile alakalı olarak tesisatçıya watsap üzerinden yönlendirme sağlayabiliriz. Spring water 3 lü bina girişi su arıtma içerinde bulunan özel filtreler sayesinde si..
999,00TL
Marka: Spring Water
**MONTAJ HİZMETİ FİYATA DAHİL DEĞİLDİR**Ev ve iş yerleri için mikrobiyolojik özellikle genel su arıtma sistemdir. Özellikleri Saatte 3 Ton Su üretme kapasitesi 1" Bağlantı çapı 1) Spring 50 Mikron Yıkanabilir Filtre: Şebeke suyunun işleme girdiği ilk yerdir. 50 mikronluk gözenekleri sayesin..
2.499,00TL
Marka: Spring Water
İnternetten su arıtma cihazı satışı konusunda ilk firma olan ve TSE tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesine (TSE-HYB Belge Numaramız: 35HYB5621) sahip firmamız, Türkiye’nin 81 ilinde su arıtma cihazlarının satışı, servisi, yedek parça temini, periy..
900,00TL
3 Fonksiyonlu Musluk - Sıcak, Soğuk, Arıtma
Yeni Fırsat
Marka: Spring Water
Mutfak tezgahınızın zarar görmemesini istiyorsanız su arıtma cihazı satın alırken her defasında tezgahınız delineceğinden vazgeçiyorsanız bu ürün tam size göre.Sıcak, soğuk ve arıtılmış suyu bir arada kullanmanızı sağlayan bu mükemmel alete sahip olmak için tek yapmanız gereken şey satın al ..
650,00TL
Marka: Spring Water
NSF / ANSI Standardı NSF / ANSI 58 ile uyumludur. ENGLISH: "Complies with NSF/ANSI Standard NSF / ANSI 58" FİLTRE ÖZELLİKLERİ 1) Spring 5 Mikron Sediment Filtre Şebeke suyunun girdiği ilk filtredir. 5 mikronluk gözenekleri sayesinde sudaki tortu, pas, yosun, gibi suyun içinde askıda bu..
1.750,00TL
Marka: Spring Water
AQUA LOVE SU AŞKINATEKNİK ÖZELLİKLERAtık su atmayan arıtma sistemine sahiptir.Endüstriyel su arıtma sistemlerinin evde kullanılabilecek şekilde uyarlandığı mükemmel bir ürün.Saatte 50 Litre üretim kapasitesi. 1 Ad. 5 Micron Sediment Filtre 1 Ad. Granül Aktif Karbon Filtre 1 Ad. Blok Karbon Filtre..
2.499,99TL
Marka: Spring Water
Aquante Günde 250 Litre Saf Su Üretim Cihazı0 ppm iletkenlikte saf su üretir. *** Üretim Kapasitesi saatte 75 tona kadar çıkartılabilen bir üründür. Büyük projeler için iletişime geçiniz. *** Özel tasarımı ile ters ozmos yöntemini kullanarak suyun içerisinde bulunan tüm mineralleri ayrıştırı. İ..
3.500,00TL 4.500,00TL
En İyi Su Arıtma Cihazı, %100 U.S.A Amerikan Su Arıtma Cihazı Filtreli 6 Aşamalı - Su Kaçağı Sensörlü En İyi Su Arıtma Cihazı, %100 U.S.A Amerikan Su Arıtma Cihazı Filtreli 6 Aşamalı - Su Kaçağı Sensörlü
Yeni Fırsat
Marka: Spring Water
SPRING WATER USA SU ARITMA SU ARITMA CİHAZI - %100 Amerikan Filtre 1) Omnipure 5 Mikron Sediment Filtre: Şebeke suyunun işleme girdiği ilk yerdir. 5 mikronluk gözenekleri sayesinde sudaki tortu, pas, yosun gibi suyun içinde askıda bulunan 5 mikron ölçeğindeki her türlü toz çamur asbest (demir..
2.349,00TL
Marka: Spring Water
İstanbul Avrupa yakası İstanbul Anadolu yakası iki kıtanın birleştiği bu muhteşem şehirde  ulaşım ve yaşam şartları her geçen gün zorlaşıyor. Sanayileşen kentte su kaynakları hızla kirleniyor.Hızlı bir yaşam temposunda bulunan insanlar  sağlıklarını korumak için temiz suya ulaşmakta zo..
1.750,00TL
Marka: Spring Water
ÜRÜN İÇERİĞİGünde 260 litre üretim kapasitesi 5 Micron Sediment Filtre Blok Karbon Filtre 1 Micron Sediment Filtre 75 GPD  Membran ( Arseniğe Özel Mebran) İzmir'e ÖzelCoconat Karbon Filtre Mineral Filtre Alkalin Filtre 12 Litrelik GenleşmeTankı Lüks Model Musluk Tank Musluğu Shut Of Walf Atık S..
1.499,00TL
Sebil Bağlantı Aparatı
Yeni Fırsat
Marka: Spring Water
Sebil Bağlantı Aparatı Su arıtma cihazından mevcut sebile paralel bağlantı çekilerek hem su arıtma cihazı hemde sebilinizi kullanmaya yarayan aparattır..
200,00TL
Marka: Spring Water
Teknik ÖzelliklerSaatte 25, günde 250 litre üretim kapasitesi,1 Ad. 5 Micron Sediment Filtre1 Ad. Blok Karbon Filtre1 Ad. 1 Micron Sediment Filtre1 Ad. 75 Gpd Membran Filtre1 Ad. Coconatlı Tatlandırıcı Filtre1 Ad. 4 lü Mineral Filtre (Mineral ve Alkalı Özel Filtre) olmak üzere toplam 6..
1.499,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 55 (5 Sayfa)