Menu
Sepetiniz

İş yeri Su Arıtma

Marka: Spring Water
NEDEN SPRING WATER ? ÇÜNKÜ ÜRÜNÜMÜZ DEBİ KONTROLLÜ VALF SİSTEMİNE SAHİPTİR. BU SAYEDE İÇİNDEN GEÇEN SUYU HESAPLAYARAK İSTENEN TONAJA ULAŞTIĞINDA SİSTEM GECE SAAT 2 DE YIKAMAYA GEÇER. BU SAYEDE  KULLANIM OLMADIĞINDA ÜRÜN GEREKSİZ YERE TUZ VE SU HARCAMAZ.   Suyunuzun değerlerine g..
6.900,00TL
Marka: Spring Water
Garanti Belgesi Sorgulamak İçin Tıklayınız ( Sorgu alanına Spring Su Arıtma  yazmanız yeterlidir)KÜÇÜK İŞLETMELER İÇİN ETKİLİ VE KESİN ÇÖZÜM SAĞLAYACAK OLAN  EKONOMİK MİNİ ENDÜSTRİYEL SU ARITMA CİHAZIGÜNDE 2 TON ARITMA KAPASİTESİE SAHİPTİR. ARZU EDİLİRSE DÜŞÜK MALİYETLE  SAF SU CİHAZI..
12.000,00TL
Marka: Spring Water
NSF / ANSI Standardı NSF / ANSI 58 ile uyumludur. ENGLISH: "Complies with NSF/ANSI Standard NSF / ANSI 58"Günde 2,5 ton su arıtımı yapar.Elektriksiz ÇALIŞIRÜrünün Önüne 2 li Ön Filitrasyon Koymanız Ürünün İçerisinde bulunan Filtrelerin Ömrünü Uzatır ve Ürettiği Suyun Kalitesini Arttırır. İkili Fili..
5.990,00TL
Marka: Spring Water
Garanti Belgesi Sorgulamak İçin Tıklayınız( Sorgu alanına Spring Su Arıtma  yazmanız yeterlidir)Yoğun su tüketimi olan, tanksız, direkt akışlı, doğrudan su veren cihaz satın almak isteyen müşterilerimiz için ürettiğimiz su arıtma cihazımız her türlü suyu arıtmak için özel olarak tasarland..
4.500,00TL
Marka: Spring Water
Suyunuzun değerlerine göre su arıtma cihazınızı size özel olarak üretiyoruz. Ücretsiz su analizi ve fiyat bilgisi için bizi arayınız.Suyunuzun değerlerine göre su arıtma cihazınızı size özel olarak üretiyoruz.   Ücretsiz su analizi ve fiyat bilgisi için bizi arayınız (analiz kuyu suları..
15.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)