Menu
Sepetiniz

Inline Filtreler

Marka: Spring Water
Gümüş İyonlu İnline Post Karbon Filtre: Mebran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Gümüş iyonlar sayesinde bak..
350,00TL
Marka: Spring Water
Spring Water Alkali filtre Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum gibi toplam 10 çeşit mineralden oluşup suyunuza doğal anyon ve katyon minerallleri katar. Özel olarak seçilen mineraller aynı zamanda suyun pH seviyesini 7.5 ila 8.5 arasına yükseltir. %100 doğal içeriği ile Spring Water Alkali fil..
400,00TL
Marka: Spring Water
Spring Water Mineral FiltreBaraj suları yağmur suyu özelliği taşıdığından dolayı mineral bakımından oldukça fakirdir. Suyu filtre ettikten sonra  Spring Water Mineral Filtre  yardımı suyu mineral bakımından zenginleştirerek içmek vucüdumuzun ihtiyacı olan toksin atılımını sağlamak açısında..
299,00TL
Marka: Spring Water
Spring Water  Marka Membran Filtre: Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertl..
600,00TL
Marka: Spring Water
Pentek Pentair  Marka Membran Filtre: Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya ser..
950,00TL
Marka: Spring Water
Arıtmanın en önemli aşamasıdır ve cihazın "ana" filtresi konumunda olan membran yarı geçirgen bir zar gibi hareket eder, bitkilerin topraktan suyu emdiği gibi suyun içerisinden sadece yararlı maddelerin geçmesine izin verir. Tamamen doğaldır.Yüksek basınçla içinden sadece suyu geçirirken, mikron boy..
1.800,00TL
Marka: Spring Water
Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli iç..
800,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 52 (5 Sayfa)