Suyun içerisin de hava kabarcıklarının olmasının sebebi içtiğiniz suyun canlı olmasıdır. Sodanın içerisinde de hava kabarcıkları vardır bu mineralli olmasından kaynaklanmaktadır. Spring Water su arıtma cihazlarımızda da mineral ve alkali filtreler bulunmakta. Kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi toplam 10 çeşit minerallerden oluşup suyunuzun mineral ve alkali seviyesini yükseltir.
İçim yumuşak ve lezzetlidir
Görmüş olduğunuz hava kabarcıkları suyun içeriğinde iki hidrojen bir oksijen atomlarıdır. Su 2 hidrojen 1 oksijen atomunun birleşmesiyle meydana gelen bileşiktir.
Canlı su olması nedeniyle suyun içerinde oksijen molekülleri yoğun şekilde bulunur. Musluktan akan suyu bir bardağa doldurduğunuz ve oda sıcaklığında beklettiğiniz zaman, hidrojen ve oksijen, küçük kabarcıklar şeklinde eriyikten yavaş yavaş bardağın yüzeyinde birikir. Bu kabarcıklar özellikle bardağın mikroskobik pürüzleri olan kısımlarında toplanır.

Bu bir arıza değildir. Suyun mineralli ve alkali olmasından kaynaklanmaktadır. Gönül rahatlığı ile suyunuzu tüketebilirsiniz.